Prejsť na hlavný obsah

O.Z. Most do duše

Nepřevzato✓ Verified LicenseVerejný register

O.Z. Most do duše v Prešove poskytuje služby denného stacionára osobám s duševným ochorením alebo mentálnym znevýhodnením, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby. Zariadenie ponúka odbornú pomoc, podporu pre všestranný rozvoj osobnosti a základné sociálne poradenstvo pre prijímateľov sociálnej služby aj ich rodinných príslušníkov.

Kľúčové body

O.Z. Most do duše poskytuje služby v kategórii denný stacionár v lokalite Prešov, Prešovský Kraj. Volajte 0918 811 136.

Prešov, Prešovský Kraj

Dostupnosť nepotvrdená — overte telefonickyNeoverené

Zavolať 0918 811 136

Navštíviť web

Kontaktné údaje

Adresa
Urbánkova 4041/18, 08001 Prešov
Prešovský kraj 08001

Približná poloha — potvrďte u poskytovateľa.

Telefón
0918 811 136
Neoverené — nahlásiť problém
Navštíviť web
www.most-do-duse.webnode.sk
✓ Overené 3. 9. 2026

Typy starostlivosti: Denný stacionár

Signály dôvery

Navštíviť web

Často kladené otázky

Kde sa O.Z. Most do duše nachádza?

O.Z. Most do duše sa nachádza na adrese Urbánkova 4041/18, 08001 Prešov, Prešovský kraj 08001.

Ako môžem kontaktovať O.Z. Most do duše?

O.Z. Most do duše môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0918 811 136.

Použili ste služby O.Z. Most do duše?

Podeľte sa o svoju skúsenosť a pomôžte ďalším rodinám s výberom starostlivosti.

Napísať recenziu

Poskytovatelia v okolí

Viac starostlivosti v Prešov

Zobraziť všetkých poskytovateľov v Prešov, Prešovský kraj →

Súvisiace stránky

Zobraziť celý profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.