Prejsť na hlavný obsah

Mesto Dolný Kubín

Nepřevzato✓ Verified LicenseVerejný register

Objavte Mesto Dolný Kubín — starostlivosť o seniorov v Dolný Kubín, Žilinský kraj. Overte register VÚC (MPSVR SR), príspevok na odkázanosť, recenzie a priamy kontakt.

Kľúčové body

Mesto Dolný Kubín poskytuje služby v kategórii opatrovateľská služba v lokalite Dolný Kubín, Žilinský Kraj. Volajte 0918 967 174.

Dolný Kubín, Žilinský Kraj

Dostupnosť nepotvrdená — overte telefonickyNeoverené

Zavolať 0918 967 174

Kontaktné údaje

Adresa
Dolný Kubín, Žilinský kraj

Približná poloha — potvrďte u poskytovateľa.

Telefón
0918 967 174
Neoverené — nahlásiť problém

Typy starostlivosti: Opatrovateľská služba

Signály dôvery

Často kladené otázky

Kde sa Mesto Dolný Kubín nachádza?

Mesto Dolný Kubín sa nachádza na adrese Dolný Kubín, Žilinský kraj.

Ako môžem kontaktovať Mesto Dolný Kubín?

Mesto Dolný Kubín môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0918 967 174.

Použili ste služby Mesto Dolný Kubín?

Podeľte sa o svoju skúsenosť a pomôžte ďalším rodinám s výberom starostlivosti.

Napísať recenziu

Viac starostlivosti v Dolný Kubín

Zobraziť všetkých poskytovateľov v Dolný Kubín, Žilinský kraj →

Súvisiace stránky

Zobraziť celý profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.