Domov Vesna, příspěvková organizace

domovy pro seniory (6273668) is a residential home for seniors in Ostrava, Czech Republic. Contact: 596 511 976. Registered in the Czech National Registry of Social Services (NRPZS).

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Call 596 511 976

Contact details

Address
Ostrava, Moravskoslezský kraj 73514

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
596 511 976

Photos

Domov Vesna, příspěvková organizace - Podporované bydlení in Ostrava, Moravskoslezský kraj photo 1
Domov Vesna, příspěvková organizace - Podporované bydlení in Ostrava, Moravskoslezský kraj photo 2
Domov Vesna, příspěvková organizace - Podporované bydlení in Ostrava, Moravskoslezský kraj photo 3

Typy péče: Podporované bydlení

Signály důvěry

Navštívit web

Často kladené otázky

Where is Domov Vesna, příspěvková organizace located?

Domov Vesna, příspěvková organizace is located at Ostrava, Moravskoslezský kraj 73514.

How do I contact Domov Vesna, příspěvková organizace?

You can reach Domov Vesna, příspěvková organizace by phone at 596 511 976.

Využili jste Domov Vesna, příspěvková organizace?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte dalším rodinám s výběrem péče.

Napsat recenzi

Poskytovatelé v okolí

Více péče v Ostrava

Zobrazit všechny poskytovatele v Ostrava, Moravskoslezský kraj →

Související stránky

Zobrazit celý profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.